top of page

Keyifli Eğitimler

Üyelerimizin hem mesleki gelişimlerini desteklemek hem de iş yoğunluğundan uzaklaşarak keyifli vakit geçirebileceği eğitimler organize ediyoruz.

Bu eğitimler kişiye özel veya küçük gruplara göre planlandığı için bireysel bir ödeme gerektirmektedir.

Olmasını istediğiniz eğitimleri lütfen bize iletin

egitim@tesyon.org

info@tesyon.org

Sosyal Medya Kullanımı Atölyesi

Bu eğitim ile ister kendi sosyal medyanızı ister profesyonel olarak müşterilerinizin hesaplarını yönetebilirsiniz. Son dönemlerde online işlemlerin, ticaretin artması ile tüm süreçlerde sosyal medyanın etkisi gün geçtikçe artmaktadır. 

Doğada Gezginler

Yabancı Daire Sakinleri ile İletişim İçin Az ve Öz İNGİLİZCE

Bu eğitimin amacı size sıfırdan İngilizce öğretmek değil, kısa sürede yabancı daire sakinleri ile iletişim kuracak seviyede konuşabiliyor olmanız. Yabancı sakinlerimize aidat borçlarını, yaşam kurallarını anlatabilmek ve onların taleplerine cevap verebilmek sizi sektördeki rakiplerinizin önüne geçirecek önemli bir özellik olacak. 

Performans Toplantısı

Excel ve Power Point ile Tablo ve Sunum Hazırlama

Gerek Yönetim gerekse Genel Kurul toplantılarınızda kendinizi iyi ifade edebilmek ve hizmetlerinizi aktarabilmek için doğru sunum ve raporlama tekniklerini bilmek, emeğinizin kıymetinin bilinmesini sağlayacaktır.

Çoklu Ekran Karşısında Çalışmak

Fotoğrafçılık Atölyesi

Bahar aylarında düzenlenecek olan fotoğrafçılık atölyesi ile birlikte öğrenecek ve birlikte gezerek fotoğraf çekmenin inceliklerini keşfediyor olacağız.

Plaj Shot
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
bottom of page