top of page

KASIM AYI
EĞİTİMLERİ

Kasım Ayı Sorun Söyleyelim Haftasının Konusu:

"Konut Yönetimlerinde Genel Kurul Hazırlıkları"

Amaç: Genel kurul öncesi hazırlıklarda dikkat edilmesi gereken konuların hatırlatılması, ilk kez bir genel kurulda bulunacak olan meslektaşlarımıza destek olmak. Bilgi ve deneyim paylaşımı.

Not: Sorularınızı 25.11.2022 tarihine kadar egitim@tesyon.org adresine iletirseniz, konuklarımız yayın esnasında cevaplayacaklardır. 

Konuklar: Hamdi ÖYKE ve Barbaros ALPAY

30.11.2022 Çarşamba günü 20:00 - 21.30

Kahvenizi alıp gelin. Keyifli bir deneyim paylaşımı olacak. 

Stresle Başa Çıkabilme ve Öfke Yönetimi

Eğitmen: Uzm. Psik. ÇİĞDEM ÇETİNKIRAN

Tarih: 23 Kasım 2022 / 19:45 - 21:00

Not: Eğitim online olup, link mail olarak gönderilecektir.

Günümüz dünyasında yaşanan yoğun stres, özellikle tesis yönetim alanında çalışanlar için çok daha büyük bir etki (olumsuz) yaratmaktadır. Stresin doğru yönetilememesi, kişilerin iş ve aile hayatlarını da olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bu eğitimin amacı, katılımcıların, stresi daha yakından tanıması ve sağlıklı yönetim biçimlerini öğrenerek, öfkelerini kontrol etmeleridir. Öfke kontrolünün sağlanması anca stresi yönetebilmekle mümkündür. 

2

2023 İşletme Bütçesi Hazırlama Teknikleri - 1

Eğitmen: Hakan Sezgin

Tarih: 30 Kasım 2022 / 19:45 - 21:30

Eğitimin 1. bölümünde, işletme bütçesinde yer alması gereken gider kalelerinin oluşturulması, yılda sadece bir kaç kez gerçekleşen giderlerin yıllık işletme bütçesinde belirtilme şekli, sabit ve değişken giderlerin dağılımı vb. kalemlere ek olarak toplu fatura kesilen giderlerin birimlere göre dağıtılması ve aylık gider tablosunun oluşturulması. 

3

2023 İşletme Bütçesinin Sisteme Yüklenmesi

Eğitmen: Hakan Sezgin

Tarih: 07 Aralık 2022 /  19:45 - 21:00

Bir önceki bölümde hazırlanan işletme bütçesinin, yönetim planında belirtilen şekilde daire başına düşen aidat (avans) kırılımlarının oluşturularak bağımsız bölümlere aylık olarak paylaştırılması. Bu eğitim ile 2023 yılı aidat cetvelinin oluşturulması sağlanmış olacaktır.

4

Sorun Söyleyelim - 1 / KASIM AYI 

Hamdi ÖYKE ve Barbaros ALPAY

Tarih: 30 Kasım 2022 - 20:00 - 21:30

Bu eğitimin amacı genel kurullarda karşılaşabileceğimiz tüm olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmamızı sağlamaktır. Sektörde 10 yılın üzerinde yönetim tecrübesi bulunan konuklarımız, başlarından geçen en sorunlu geçen Genel Kurul deneyimlerini sizlerle paylaşıyor olacak. 

Eğitimleri birlikte planlamaya ne dersin?

  • Fikirlerini bizimle paylaşabilirsin.

  • Kendi uzmanlık alanında eğitim vererek bize destek olabilirsin.

    info@tesyon.org  / haydi bize ulaş - birlikte yapalım!

  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
bottom of page