top of page

Faaliyetlerimiz

 

22.10.2022 tarihinde I. Olağan Genel Kurul Toplantı' mızı gerçekleştirdik. Çok önemli projeler ile faaliyetlerimize hızla başlıyoruz.

I. Olağan Genel Kurul

 

TESYÖN olarak gözümüz yükseklerde olduğundan ilk genel kurul toplantımızı dünyanın zirvesinde, ülkemizin en yüksek binasında Metropol İstanbul'da yapalım istedik.

Yönetim ve Denetim kurulunun yoğun katılımı ile geçen toplantımızda 2023 yılı planlamalarımızı yaptık. 

Üye olarak siz de faaliyetlerimizde aktif rol alabilirsiniz.

IMG_9978.jpg
3X9A1635.JPG
WhatsApp Image 2023-02-08 at 13.55.04.jpeg
WhatsApp Image 2023-02-08 at 13.56_edited.jpg
Tesis Yöneticileri Buluşması

 

18 Aralık 2022 tarihinde ülkemizde ilk kez sadece sektörde çalışan yöneticilerin bir araya geldiği "Tesis Yöneticileri Tanışma Kokreyli"ni organize etmiş olmaktan büyük mutluluk duymaktayız. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte meslektaşlarımızla bir araya gelerek tanışma ve sohbet etme fırsatını yakaladık.

APSİYON'dan Derneğimize Ziyaret

 

Çok değerli Apsiyon yöneticileri derneğimize ziyarete geldiler. 03.11.2022 tarihinde Apsiyon tarafından gerçekleştirilen "Yönetimin Zirvesindeyiz" etkinliğine katılımımız için plaketlerini takdim ettiler. Biz de TESYÖN olarak derneğimize verdikleri destek ve işbirlikleri için tüm üyelerimiz adına teşekkür ederiz.

TESYÖN - İBB SPOR İşbirliği

 

TESYÖN Eğitim Komisyonu Başkanımız Dr. Uluğ Hakan İyigün, derneğimiz adına İBB Spor Koordinatörü Deniz Kıyak'ı ziyaret etti. 

Kendisi ile 2023 yılı projelerimizi paylaşarak desteğini talep ettik. Gelişmeleri ve proje detaylarını paylaşıyor olacağız.

WhatsApp Image 2022-11-16 at 19.08_edited.jpg
psikolog.png
TESYÖN & TESİDER İşbirliği

 

TESYÖN ve TESİDER işbirliği ile hayata geçireceğimiz projelerimizi planlamak üzere Sayın Yorulmaz ile keyifli bir toplantı yaptık. Toplantıya TESYÖN Yönetim Kurulu üyemiz Ömür Yılmaz da eşlik etti. Fikir birliği ile toplumsal fayda sağlayacak bir projenin detaylarını belirlemek üzere tekrar bir araya geleceğiz. 

23.Kasım.2022 /19:45 - 21.15

TESYÖN olarak sektör çalışanlarının mesleki gelişimi kadar ruh sağlığını da önemsiyoruz.

İş yaşamımızın aile yaşamımıza etkilerini de düşündüğümüzde sorunlar kronikleşmeden çözümleyerek sağlıklı bir iletişim ile huzurlu ortamlar yaratmak mümkün.

WhatsApp Image 2023-02-08 at 14.02_edited.jpg
ETYD Başkanı Özcan Aksu'dan Derneğimize Hayırlı Olsun Ziyareti.

 

Sektörümüzün önemli STK'larından biri olan Entegre Tesis Yönetim Derneği (ETYD) Başkanı Özcan Aksu derneğimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Üyelerimizin projelerde sabit çalışıyor olmasından dolayı kendisini Denetim Kurulu üyemiz Yaşar Er'in yöneticiliğini yaptığı Ataşehir Kentplus site yönetiminde ağırladık. Nezaketleri için başta Özcan Aksu olmak üzere, ETYD üyelerine teşekkür ederiz.

Anchor 1
Tesis Yönetimi ile ilgili Videolar
Neden TESYÖN'e Üye Olmalısınız?

 

Çok Yakında.

Ataşehir Kent Plus Sitesine misafir olduk.

 

Çok Yakında.

Teknik hacimlerde kışa hazırlık.

 

Çok Yakında.

  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
bottom of page