top of page

Neden TESYÖN? Size Nasıl Fayda Sağlayabiliriz?

Derneğimizin yönetiminde ve komisyonlarda yer alan üyelerin her biri kendi alanında uzman ve tecrübeli kişilerdir. Sahada yaşadığımız sorunlar ve çözümsüzlükler bizi bu dernek çatısı altında birleştirmişken neden sizler için de bir hizmet sunmayalım? Hem de işin uzmanları bir aradayken...

Her yönetim firması değiştiğinde ya da inşaat firması yönetimi kat maliklerine bırakırken bir çok sorun yaşandığına defalarca şahit olduk. Kat maliklerinden seçilen yönetim kurulundaki üyeler, sorunlarla uğraşmaktan yaşadıkları yerde huzura hasret kalıyorlar, komşuluk ilişkileri bozluyor. Bizler TESYÖN çatısı altında bu sorunlara son vermek için toplandık. Çünkü yönettiğimiz alanlardaki sorunlar ne kadar az olursa, biz yöneticiler de bilgi ve enerjimizi daha etkin kullanarak, tesisler için daha verimli işler ortaya çıkarmış olacağız.

Açık Kitap
Yönetim Devir Teslim İşlemlerinde Hakemlik ve Durum Raporlama

Yönetim değişikliklerinde uzman ekibimiz ile önceki yönetimden tüm bilgileri devralıp mevcut durum raporunuzu hazırlıyor ve tüm evrakları kayıt altına alarak yeni yönetime devrini yapıyoruz. 

İnsan Kaynakları Desteği

Tesis yönetiminde tecrübeli ve nitelikli üyelerimizin yetkinliklerine uygun iş bulmalarına yardımcı olmak önceliğimiz. Ayrıca derneğimiz çatısı altında verilen eğitimler ile yöneticilerimizin mesleki gelişimlerini desteklerken, tesis kullanıcılarının da aldığı hizmet kalitesinin yükselmesine aracı olmaktayız.
Başarılı İş İnsanı Portresi
insaat_large.webp
İnşaat Firmasından Projenin Teslim Alma İşlemleri ve Geçici Yönetimin Kurulması

İnşaat firmasından projenin teslim alınma süreçlerinin ve evraklarının takip edilmesi ile geçici yönetimin oluşturulması için gerekli işlemlerin yapılması.

Proje Denetimi (İdari-Mali-Teknik)

Kat maliklerinden oluşan yönetim kurullarına idari, teknik ve hukuki konularda destek sağlamaktayız. 

Tesisinizin mevcut durumunu öğrenmek istiyorsanız veyahut işlerin yolunda olmadığına dair bir şüpheniz varsa bize ulaşabilir, denetim talebinde bulunabilirsiniz.

Mavi Gökyüzünün Önünde Yüksek Katlı Bina
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
bottom of page